Adal Kasap

Adal Kasap

Altınkum Mahallesi 446 Sokak No : 48/A, Konyaaltı

0242 346 3737
0536 529 0532
info@adalkasap .com
Kategori:
Altınkum
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Uzun Yıllardır;

İSMAİL bey ve MEHMET bey değişmeyen kalitesi, satışa sunduğu "Herşeyin Daima En İyisini" prensibiyle, sizlere hizmet veren kuruluşumuzda mutlak müşteri memnuniyeti, vazgeçilmez bir unsurdur.

Adal kasap farkı, uzun yıllardır değişmeyen kalitesi, insan sağlığından ödün vermeyen düşüncesi, hijyen anlayışı, insana önem veren ve geleneksel lezzetini korumaya kararlı bir marka olmasıdır.

Adal kasap lezzet ve kaliteye adını vererek müşterilerinin beğenisi ile Antalya'nın aranan lezzeti olmuş, hizmet anlayışı ile de et ve gıda sektöründe öncülük ederek her zaman daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedeflemiştir.

Antalya'da ; Adal Et & Kasap

Kırmızı et, beyaz et ve özel spesiyallerimizi kasabımızda sizlerin beğenisine sunuyoruz. Özel isteklerinize uygun farklı spesiyallerimiz ve gurme lezzetlerimiz ile damağınızda unutamayacağınız lezzetleri keşfe çıkın.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.