Algı Anaokulu

Algı Anaokulu

Uncalı Mahallesi 23. Cadde 114/D No : 114/D, Antalya

0242 230 3848
0530 445 7282
algianaokulu@gmail.com
Kategori:
Uncalı
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Algı anaokulu Antalya’da konsept bazlı eğitime örnek olacak şekilde 3-4 yaş için Doğa ve Sanat sevgisi konseptli sınıflar ve Bilimin ve Matematiğin öncülük edeceği ve oyunlarla öğretilecek en temel İngilizce ile birlikte  5-6 yaş için ilköğretime hazırlık sınıfları mevcuttur. Öğrencilerimiz yıl içerisindeki eğitim dönemlerinde yaş gruplarına göre iki ayrı sınıf konseptinde eğitim alacaklardır.

İngilizce eğitimlerine 3 yaşında başlayıp ANADİLLERİNİ UNUTMADAN alt yapısını sağlamak ve ilkokul çağına geldiğinde İngilizceyi duyan farkına varan ve başka dillerinde olduğunu bilen bir nesil yetiştirmek. Tüm eğitimlerimizde olduğu gibi İngilizcemiz de hep OYUN ile öğrenilir.

İleride seçecekleri meslekler hakkında erken çocukluk döneminde bilgi sahibi olmalarını sağlayabilmek adına meslek günleri düzenlenecektir.

Okul Öncesi eğitimin en temel prensibi 3-6 yaşlarında arkadaş ilişkilerinin sağlanması, paylaşmayı öğrenmeleri, her canlıya karşı saygı göstermeleri gerektiğinin öğretilmesi, birey olduklarının farkına varmaları, kendilerine olan özgüvenlerini pekiştirip arttırılmasını sağlamak.

Bu eğitimin verildiği süreç en güzel çocukların içinde bulunan oyun oynama dürtüsüyle sağlanabilir

Hayallerinin peşinde,

Doğaya saygılı,

Hayata umutla bakan,

Parlak geleceklerinde,

Çocuklarımızın yanındayız..

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.