Avonsofa Mobilya ve Koltuk

Avonsofa Mobilya ve Koltuk

Uncalı Mahallesi 24. Cadde No : 70/A, Antalya

0242 229 3050
0530 150 8781
uncali@avonsofa.com
Kategori:
Uncalı
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Avonsofa ürün odaklı değil, yaşam odaklı çözümler üretir. Avonsofa mekansal çözüm odaklı değil, insan ve onun iç yaşamına uyum sağlayan ürünleri hedef kitlelerine sunar. İnsanın ihtiyaç duyacağı şeyleri önceden belirleyip bununla birlikte rahatlığı ve şıklığı sunmasıyla da farklılaşır. Bu yüzdendir ki, onu vakit geçirdiğiniz her yere götürmek istersiniz. Kendimize ait konfor rahatlık, ergonomi, kendini iyi hissetme, aidiyet, özlemler, kavuşmalar.. ile kendi özel farklılığını ortaya koyacak yaratıcı çözümlerle birlikte ürünlerini sunar.

Avonsofa sadece bir koltuk yada mobilya aksesuar markası değildir. Evi yada yaşanılan mekanı kendine özgüleyen, şıklığı hedefleyerek mekansal çözümleri yaratan sıra dışı bir markadır. Bu hissi yakalayan bir koltuk, masa, yatak olabileceği gibi bir köşe, bir ışık kaynağı hatta lezzetli bir içecek de olabilir.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.