British Kids Fine Arts

British Kids Fine Arts

Kuşkavağı Mahallesi 532 Sokak No:1/1, Konyaaltı

0242 228 7616
0546 576 7616
Kategori:
Kuşkavağı
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgilerİngiliz Kültür Eğitim Kurumları güvencesi ile British Kids Fine Arts Anaokulları 2-6 yaş grubundaki tüm çocukların sanat yeteneklerine ve dil kazanımlarına hitap etmektedir.

Avrupa Birliği Konseyi tarafından akredite edilmiş olan ve Türkiye’de sadece İngiliz Kültür Eğitim Kurumlarında uygulanan Avrupa Dil Portfolyolarına uyumlu eğitim sistemimiz ile tüketici haklarına saygılı bir eğitim modeli sunmaktayız

Konyaaltı British Kids Fine Arts Anaokulu, erken çocukluk döneminde motor becerileri geliştirmenin en doğru yöntemi olan sanat çalışmaları İngilizce dil eğitimi ile birleştirilerek ortaya çocuklarımızın daha küçük yaşlarda ana dillerine yakın seviyede İngilizce konuşmaları sağlanmaktadır. Aynı zamanda bu proje ile çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkararak istedikleri alanda sanatsal gelişimlerini sağlıyoruz.
“Sanatla ve Sporla Öğreten Anaokulu”

BESLENME

Çocuklarımızın sağlıklı beslenme sürecinde önemli başlığımız “Organik gıda ve Hijyendir.

Çocukların sağlıklı büyümeleri için sağlıklı bir şekilde beslenmeleri gerektiğini ilke edinmiş olup anaokullarımız da çocuklarımızın sağlıklı beslenmeleri için özel bir çaba gösterilmektedir. Çocuklarımıza organik süt ve serbest dolaşımlı doğal ortamlarda yaşayan tavuklardan temin edilen organik yumurtalar verilmektedir. Diğer tüm gıdalarımız da HACCP Belgesi sahibi, ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala yakın ürünleri kullanılmaktadır. Anaokullarımız bu konuda düzenli olarak Markalar Birliği tarafından denetlenmektedir.

Konyaaltı British Kids Fine Arts Anaokulu olarak, aylık olarak düzenlenen yemek listemiz mevsim şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Çocuklarımız beslenme sürecinde organik gıda ürünlerini tercih etmekteyiz. Okulumuzdaki dikkat edilen en önemli unsur temizlik ve temizlik kontrolleridir.

Avrupa Dil Portfolyosu

Anaokulumuzda, yaş gruplarına göre farklılık gösteren (çünkü her yaş grubundaki çocuklarımızın dil becerileri farklılık göstermektedir) Avrupa Dil Pasaportu küçük yaştaki çocuklarımızı eğlendirici ve teşvik edici şekilde ilgisini çekmek üzere, görsellik ve renklilik açısından tüm ögeleri içinde barındırmaktadır.

Portfolyolar, 3 ayrı pasaport şeklinde uygulanmaktadır. Çocuklarımız okuma yazma becerilerini geliştirecek şekilde, eğlenceli, teşvik edici olarak uygulanmaktır.
“Eğlenerek Yabancı Dil Öğreniyoruz”

Çocukluk döneminde iki dilliliğin kazanımı aynı anda öğrenme şeklinde gerçekleşmektedir. Her iki dilinde aynı anda öğrenilmesi; anne ya da babadan birinin çocukla birinci dille, diğerinin ikinci dille konuşması, her iki dilinde aynı anda öğrenilmesini sağlamaktadır.

Okulumuzda Alanında Uzman İngilizce Öğretmenlerimizle, “Çift Ana Dilli Eğitim Modeli” uygulanmaktır. Çift Ana dilli eğitim ile çocuklarımız iki farklı dilde konuşan öğretmenden yabancı dil öğrenirler.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.