Crowne Plaza Antalya

Gürsu Mahallesi Akdeniz Bulvarı No : 202, Konyaaltı

Galeri

İş Ayrıntıları

Antalya’nın Hükümet binalarına yakın , Osmanlı tarzı Crowne Plaza Antalya’da Akdeniz’de teras yemeklerinin keyfine varın.

Yükselen İslami kemerleri, Doğu motifleri ve mermer zeminiyle saray gibi muhteşem ortası açık, modern Crowne Plaza Antalya’ya adımınızı atın. Yardıma hazır cana yakın resepsiyon personelimiz, Akdeniz’e gelişinizi kokteyllerle kutlayabileceğiniz, Sahil Barı sizlere göstereceklerdir. Ya da gece uykunuzu almak üzere, parlayan dalgaların sesinin geldiği, aroma terapi kokulu huzur veren odanıza çekilmeniz için size yardımcı olacaklardır.

25 km uzaklıktaki Antalya Havaalanıdan servisimiz ya da taksi ile ulaşın. Crowne Plaza Antalya, şehrin hükümet binalarına yakındır ve Atatürk Kültür Merkezinden yürüyerek 5 dakika mesafededir. Eski Şehrin antik, dar sokaklarına gidebilmeniz için  otelin dışında  15 dakika bir hareket eden otobüsler vardır.

 10. kattaki ahşap terasımızdan Beydağları ve denizin üzerinde güneşin batışını izleyin. Crowne Restoranında otantik Türk mutfağını bulabilirsiniz ya da Piano Salonunda piyanist beyaz piyanoyu çalarken yakın bir arkadaşınızla çayınızı alabilirsiniz. Keyifli Zeus Spa Merkezimiz dinlendirici bir havuza, Fin saunasına ve Türk Hamamına sahiptir.

Harita Konum

İş talebi değil
Gürsu Mahallesi Akdeniz Bulvarı No : 202, Konyaaltı
info@cpantalya.com
0242 228 77 18
0242 228 94 72

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.