Efe Optik

Efe Optik
İletişim kişi: Mahmut Efe (+)

Öğretmenevleri Mah. Atatürk Bulv. 72/B, Antalya, Konyaaltı 07070

+90 242 229 79 90
efemahmut25@hotmail.com
Kategori:
Öğretmenevleri
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Güneş gözlüğünün popüler markası Tag Heuer
, bu sezon yüz çevresini kaplayan iri camlı gözlüklere ağırlık verdi. Farklı ve çekici modeller oluşturan Tag, yeni bir stil oluşturuyor.

2008 yaz sezonunun iddialı gözlüklerini "Tutkulu bir buluşma" konsepti ile sunan koleksiyonunda Formula 1 araçlarının lastiklerinde kullanılan Plastomer ile kaplı titanyum saplar ve ergonomik menteşeler kullanıcıya konforlu kullanım sunuyor.

Kauçuğu andıran plastomer maddesi ekstra esnek ve dayanıklı bir materyal olması nedeniyle tercih edilmiş. Esnekliği sayesinde her yüze rahatça oturarak, hareket kolaylığı sağlayan TAG Heuer yüksek irtifalarda yapılan sporlar için ürettiği "High Mountain"  modelleri ile de moda ve sporu harmanlıyor.

Curve modelleri ; çerçeveleri %100 titanyumdan üretiliyor ve bazı modelleri seramik kaplanıyor. Bu özellikleriyle sağlamlık konusunda rakip tanımıyorlar.

Zenith modelleri ; Tek parça camdan oluşması akıllara soru işareti getirse de, orta kısımda ki titanyum köprüler ile diğer çerçevesiz gözlüklerden 6 kat daha dayanıklılar.

TagHeuer yüzde hissedilmeyecek kadar hafif ve yüksek performanslı çerçevesiz cam modelleri, yine 8 farklı renk alternatifi bulunan titanyum saplarıyla, bu seneye de damgasını vuracak.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.