Eğitim Bilimleri Etüt Merkezi

Eğitim Bilimleri Etüt Merkezi

Siteler Mahallesi Uncalı Caddesi No:47/B, Konyaaltı

0242 227 7707
Kategori:
Siteler
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Eğitim Bilimleri, Ortaokul, Lise ve Etüt Merkezi Şubeleriyle Milli Eğitim Sistemi'nde başarılı ve öğrenci merkezli eğitimi rehber düşünce alan bir eğitim kurumudur. Öğrencinin hayata hayatın öğrenciye katacağı potansiyellerin farkındalığını oluşturarak, pozitif ilimlerde güncelliği ve teknolojiyi takip eden bir eğitim kurumudur.

Bunun yanında sınav sisteminTEOG'da, YGS/LYS'de de sınava hazırlık sürecindeki deneyimlerimizle birlikte öğrencilerimizi destekleyen bir eğitim kurumudur Eğitim Bilimleri.

Eğitimin yaşam boyu devam ettiğinin farkındalığı içerisinde olan Eğitim Bilimleri, kullandığı eğitim argümanlarıyla her şubesinde "özel" okul olmanın farkındalığını öğrenci vevelilerimize yaşatıyor.

Tekno Eğitim

Eğitim Bilimleri'nde teknolojik sınıflarda akıllı eğitim verilmekte. Günümüz teknoloji çağı. Bu aşamada Eğitim Bilimleri’nin şubelerinin tüm sınıfları akıllı tahtalarda eğitim görüyor.

Sosyal Ortam

Eğitimde sosyallik öğrenci için olmazsa olmazlardandır. Sosyal olan bir birey yaptığı işlere ve derslere daha çok yoğunlaşmış olur ve başarısı artar.Bu sebeple Eğitim Bilimleri, öğrencilerine aktiviteler ve gezilerle bu sosyal imkanı sağlamakta. Tüketme Biriktir yarışmasıyla öğrencilere tasarruf etme alışkanlığının kazandırılmaya çalışıldığı sosyal sorumluluk bilinci, Işığınla Onlar da Aydınlansın ana başlığıyla devam ettirilerek öğrencilerimizde yardım etme bilinci oluşturulmaya çalışıldı. Engellilere şubelerden toplanan plastik kapaklar aracılığıyla, karşılığında tekerlekli sandalyeler bağışlandı. Aynı sorumluluk bilinciyle binlerce km. ötedeki okullar için 42 şubeden onlarca yardım toplanarak ihtiyaç sahibi öğrencilere ve okullara yardımlarımız ulaştırıldı.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.