Eta Ormancılık

Siteler Mahallesi Uncalı Caddesi No:13/1, Konyaaltı

İş Ayrıntıları

MADEN İZİN DOSYALARI H.E.S. PROJELERİ R.E.S. PROJELERİ E.N.H. PROJELERİ ÖZEL AĞAÇLANDIRMA PROJELERİ ORMAN YOLU APLİKASYONU İZİNLERİ

 
 
 
 
MİSYONUMUZ
 
Bireysel ve kurumsal müşterilerimize yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak birinci dereceli önceliğimizdir.

Ormancılık sektöründe, profesyonellik olgusunu ve kendisini her gün bir önceki güne göre geliştirerek, ekibini yetiştirmek ve meslektaşlarımız arasındaki mesleki yardımlaşma ve dayanışmaya katkıda bulunmak; sektörün ve meslegimizin sorunlarına uygun ortak çözümler arayarak, "Orman Mühendisi " arkaşlarımızın sektördeki gerçek rolünü ve değerini bulmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Meslektaşlarımızın ve sektörümüzün her fırsatta mesleki bilgi ve destek alabileceği bir kuruluş olmak, ülkemizin bilgi üretimine katkıda bulunmak için çaba harcamaktayız.
 

VİZYONUMUZ 

Serbest Orman Mühendisliği alanında 2011 yılndan beri faaliyet göstermekteyiz.- Özellikle genç Orman Mühendisi adaylarının ufkunu açarak, ülke ormancılığının geliştirilmesine katkı sağlayacak bir kuşak yaratmak.

-Tüm meslektaşlarımızın bilgilendirilmesini sağlayacak etkin eğitim programlarına katılmalarını sağlayarak, kişisel gelişimi artırmak.

- Sektörün gelişmesi için gerekli araç gereç ve bilgi sistemlerinin kullanılmasını geliştirmek, sürekliliğini ve güncelliğini sağlamak.- Meslek yasamızın biran önce uygulamaya geçmesi için gereken çabanın gösterilmesi ve yasaya destek veren sivil toplum örgütlerine destek vermek,Vizyonumuzu oluşturmaktadır..

Harita Konum

İş talebi değil
Siteler Mahallesi Uncalı Caddesi No:13/1, Konyaaltı
evrentankut@hotmail.com
0242 226 2293
0538 877 8778

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.