Alışveriş Günleri

ATSO, Antalya
2 Temmuz 2017 - 22 Eylül 2017,
Kategori: Yarışma
İş Ayrıntıları
Lokomotif Antalya
Arapsuyu Mahallesi 7. Cadde, Konyaaltı
0533 497 9971

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ana sponsorluğunda, Antalya Tanıtım A.Ş. tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Alışveriş Günleri / Antalya Shopping Days, 7 Temmuz-22 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Her 25 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı

77 gün sürecek olan etkinlik kapsamında, kredi veya banka kartlarıyla 25 TL’lik alışveriş yapan her tüketici çekilişlere katılım hakkı kazanacak.

Tüketiciler, bankalar üzerinden yürütülecek çalışma ile yaptıkları harcama karşılığında herhangi bir başvuruya gerek kalmadan Milli Piyango İdaresi’nin izni ile gerçekleştirilen çekilişe katılabilecekler. Yalnızca, akaryakıt, vergi, harç, ceza ödemeleri, sigara ve alkollü ürün alımları için yapılan ödemeler kampanyaya dahil olmayacak.

Organizasyon süresince yapılacak olan harcamalar sonucunda şanslı katılımcılara, 7 otomobil, 7 televizyon, 7 tablet, 77 bisiklet, 777 basketbol topu hediye edilecek.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.