Güçlü Kardeşler Oto Lastik

Güçlü Kardeşler Oto Lastik

Altınkum Mahallesi 460 Sokak No : 60/A, Konyaaltı

0242 229 6307
0542 795 2529
info@guclukardeslerotolastik.com

7/24 Oto Lastik Destek

Kategori:
Altınkum
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler
Güçlü Kardeşler Oto Lastik , 1980‘den bu yana, müşteri memnuniyetinin her şeyden once geldiğinin bilincinde olarak, satış oncesi ve sonrasında kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda verdiği servis hizmetleriyle sektordeki rakiplerinin onünde yer almaktadır.
 
Ürün yelpazemizde oto lastik grubunda, Toyo, Michelin, Dunlop, Maxxis, Starmaxx ve Hankook bulunmaktadır. Jant grubumuzda Replika, Carre, BK, Zent ve GNC yer almaktadır.
 
Lastik alanındaki en geniş ürün yelpazesine sahip olan Güçlü Kardeşler Oto Lastik, firma politikasını talep edilen her ürünü sunabilme kapasitesine ulaşma üzerine kurmuştur.
 
Bundan sonraki yıllarda da, ürün çeşitliliğini ve hizmet kalitesini arttırarak müşterilerinin güven ve desteğini kazanmayı gorev bilmektedir.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.