• Buradasınız:
  • Cafe
  • Kahve Tiryakisi

Kahve Tiryakisi

Kahve Tiryakisi

Arapsuyu Mahallesi 7. Cadde No : 31/B, Antalya

0242 229 9000
Kategori:
Arapsuyu
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler
Kahve Sektörü Türkiye ve Dünya da yatırım yapılması gereken en doğru sektörlerden biri olarak görülmüştür. Yapılan araştırmalarda bunu net olarak göstermektedir.
 
Türkiye çapında kahve sektörüyle alakalı alınması gereken bir hayli karlı ve uzun bir yol olduğu araştırmalar sonucu kesinleşmiştir.
Türkiye çapında İller ve büyük ilçeler de yaptığımız Fizibilite çalışmalarımızda karşımıza çıkan sonuç, Kahve sektörü bütün Türkiye çapında yatırımı yapılması gereken en önemli sektör.
 
Türkiye de çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediği görülmektedir.
 
Bu istekle birlikte finansman yetersizliği, işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu Global Dünyamızda işe sıfırdan başlama dezavantajı bu yatırım isteğini zorlaştırmaktadır.
 
Kahve Tiryakisi olarak, 30 yıldır sektöründen edinmiş olduğu kurumsal iş bilgisi, Cafe Restoran Türk ve Dünya kahveleri konusunda Ustalık bilgisi ile siz yatırımcılarımızın doğru kurumsal yatırımlarınızı oluşturmanızda en büyük destekçiniz olacağız.
 
Kahve Tiryakisi’nin Franchise bayisi olarak, başarınız için ’Kahve Tiryakisi’nin deneyimini ve birikimli çalışanlarının takım desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız.
 
Başarılarınız bizim başarımız olarak görülecektir.
 
Ticari kararlarınızı verirken “Kahve Tiryakisi” deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız,
üretim, lojistik Ar-Ge sorunları ile uğraşmayacaksınız.
 
Yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız,
Kahve Tiryakisi’nin diğer Franchise bayilerinin deneyimlerinden yararlanmış olacaksınız.
 
Kahve Tiryakisi’nin büyüyen markasıyla beraber işiniz de değerlenecek ve daha da çok kazanacaksınız.
Bunu için her hangi bir çalışma veya çaba harcamanıza gerek kalmadan işinizi doğru yapmanız yetecek,
Kahve Tiryakisi olarak şeffaf ve kurumsal ticareti benimsemiş doğru yer ve doğru yatırımcı araştırmalarımız devam etmektedir.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.