Lovely Kids Play School

Lovely Kids Play School

Öğretmenevleri Mahallesi 19. Sokak No : 106, Antalya

0532 409 5337
Kategori:
Öğretmenevleri
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Baba iseniz bilirsiniz ki yaşamınız bu noktadan sonra çocuklarınıza aittir.Oğlum Derin ile bağlarımız o kadar kuvvetli ki ondan ayrılmak bana zor geldi.

 

Bu düşünce ile ne yapabilirim sorusuna cevap, oğlumun yanımda ve kendisinin güvende olabileceğini hissetiğim sosyalleşmesi ve iletişiminin gelişmesinde etkili bir iş fikri üzerinde çalışmaya başladım.

.

Bu doğrultuda çocuk oyun okulu ve akıl oyunları aktivitelerinin yürütülebileceği bir işletme kurma çalışmasını tamamladım.
Lovely Kids Play School 'da oğlum Derin ve diğer çocukların güven içerisinde gelişimi sağlamak amaçlı olması gerekli tüm detaylar düşünüldü.

 

Bir işletmeden daha çok sevgi temelinde faaliyet gösteren bu oyun okulunda Türk ve yabancı uyruklu 2-12 yaş grubunda çocuklara çeşitli akıl oyunları Aktiviteleri, Montessori Tekniği, Nikitin Tekniği, Türk ve Dünya Masalları, Drama, Çeşitli Müzik Enstrümanları Eğitimi, Fen, Doğa Bilim ve Meslek Atölyeleri, İngilizce Oyun Aktiviteleri, Çocuk Gelişimi ve Aile Seminerleri verilmektedir.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.