Nas-A Homes

Nas-A Homes
İletişim kişi: Emrah Nas (+)
  • emrah@nas-ahomes.com

Antalya Konyaaltı

+90 242 259 10 30
info@nas-ahomes.com

Emlak alırken bize danışın...

Kategori:
Liman
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

SUNDU İNŞAAT – SULTANHOMES - NAS - AHOMES
SUN-SAN CONSTRUCTION & DURU GROUP – ORTAK GİRİŞİM


1991 yılından bu yana İnşaat sektöründeki deneyimlerimiz ile en büyük amacımız, hayallerinizdeki gayrimenkul projelerini tüm müşterilerin istekleri doğrultusunda, hayata geçirmek konusunda en iyi hizmeti sunmak.

Şirketimiz SUNDU İNŞAAT TURİZM LTD. ŞİRKETİ’nin başlıca hedefi en ekonomik, kaliteli ve iyi konumlardaki projeleri gerçekleştirmek.

Şirketimizin Ege ve Akdeniz bölgeleri olmak üzere kendi sahip olduğu arazileri mevcuttur.

Gayrimenkul projelerimiz en güzel konumlarda bulunan değişik tip evleri kapsamaktadır (apartman, villa, dublex, vb).


İnşaat sektöründe gerçekleştirmiş olduğumuz ve projeleri devam eden yatırımlarımız;

Tanınmış turizm bölgesi Kundu/Antalya’da yer alan Alış Veriş Merkezi “Sultan Bazaar”.

· Kundu/Antalya Alış Veriş Merkezi “Sultan Bazaar” içerisinde yer alan “Sultan Residence”, 16 taşınmaya hazır daireden oluşmaktadır.

· Ege bölgesinde bulunan “Sultan Homes” Akbük/Didim, 53 adet 4 değişik tip konuttan oluşup, 31 Aralık 2007 tarihinde tamamlanmıştır.


· Akdeniz Turizm bölgesi Kemer/Antalya’da yer alan “Sultan Homes” Kemer/Antalya, 50 adet dublex daireden oluşmaktadır ve yapımı 15 Nisan 2008 tarihinde tamamlanmıştır.

Devam etmekte olan diğer İnşaat Pojelerimiz:


· Akdeniz Turizm bölgesi Kemer/Antalya’da yer alan YENİ projemiz “Sultan Homes Classic” Kemer/Antalya, 24 adet 3 tip daireden oluşacak ve yapımı 15 Nisan 2009 tarihinde tamamlanmıştır.

· Akdeniz Turizm bölgesi Kemer/Antalya’da yer alan YENİ projemiz “Sultan Homes Garden” Kemer/Antalya, 26 adet 4 tip daireden oluşacak ve yapımı 15 Nisan 2009 tarihinde tamamlanmıştır.


· Akdeniz Turizm bölgesi Kemer/Antalya’da yer alan YENİ projemiz “Sultan Homes Exclusive” Kemer/Antalya, 16 adet ve 4 adet villa exclusive oluşacak ve yapımı 15 Nisan 2009 tarihinde tamamlanmıştır.


· Ege bölgesinde bulunan “Sultan Paradise Village” Akbük/Didim inşaatı 2008 yılı içerisinde başlamış. Bu çok özel komplex 65.000 m2 lik bir alan üzerinde planlanıp 340 adet 4 değişik ev tipi ve çok özel aktivitelerden oluşmaktadır.

Videolar

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.