Pet Star

Pet Star

Uluç Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No : 95/A, Antalya

0242 311 8826
0533 141 6570
petstarmerkez@gmail.com
Kategori:
Uluç
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

DERİNSU-PET Antalyada’ki evcil hayvancılık sektörünün gelişmesinde Önemli bir rol oynayarak, bugün de uzun süreli tecrübesi ve yıllardır Ödün vermediğimiz kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla Sektörümüzün önde gelen kuruluşlarından biri olarak lojistik depolarımızdan e-ticaret sitemiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

Amacımız; Yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunarak müşterilerimize Kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün temin etmektir.

Misyonumuz; Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle Sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz; Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmaya Devam ederek Pet Shop sektöründe örnek bir şirket olmak.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.