Tamer Kırtasiye

Tamer Kırtasiye
Tamer Kırtasiye 5 5 0

2 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

İletişim

Kategori: Liman
  • İş Ayrıntıları
  • Harita

2009 yılında İbrahim Tamer Çiçek tarafından kurulmuştur. Kırtasiye, büro malzemeleri, oyuncak, hediyelik eşya ürünlerinin tüketiciye etkin ve verimli bir şekilde sunulması için çalışan Tamer Kırtasiye, kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti prensiplerini ilke edinmiştir.
2012 yılında 1. şubesini açmış olan Tamer Kırtasiye; ürün yelpazesini genişletmek, müşterilerine kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunmak için çalışmaktadır.
Altınkum ve Liman bölgesindeki mağazalarımız ile kalite bilincini üst planda tutmaktayız. Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden, müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini değişmez anlayışı olarak görmektedir.
Müşteri bağımlılığını sadece kaliteli hizmet anlayışının sağlayacağı bilinci ile hareket etmektedir. Bu sayede müşteri sayısında azalma değil sürekli bir artış ivmesi gözlenmektedir. Öncelikli sorumluluğu; kurumsal müşterilerinin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik biçimde kendi firmamızda yansıtmak, internette en doğru şekilde vitrin etmektir.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.