Tayanç Gym

Tayanç Gym

Arapsuyu Mahallesi Atatürk Bulvarı No : 25/F, Antalya

0242 228 9123
Kategori:
Arapsuyu
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler


Tayanç Gym, profesyonel bir spor salonudur. Açıldığımızda tek hedefimiz vardı: Spor hakkında insanları en iyi şekilde bilgilendirmek ve gerek yeni sporcular gerekse yarışmacı sporcular için kaliteli, hijyenik, motive edici, sıcak ve samimi bir ortam oluşturmaktı. Tesislerimizde antrenman yapmak komforlu ve eğlencelidir.
2012 yılında Mersin’de açtığımız ilk spor salonu ile fitness sektöründe önderliğimiz başlamıştı. Sağlık, fitness ve toplum için yepyeni bir merkez hâline getirdiğimiz ortamı, Antalya’ya da taşımak istedik. 2014’ün sonlarına doğru Atatürk Bulvarı’nda, Konyaaltı Plaj’ına 10 dakika yürüme mesafesinde ve Migros AVM’ye yakın merkezi bir yere Tayanç Gym’i açtık.
Bölge hâlihazırda birçok spor salonuna sahipti, ancak çok hızlı bir şekilde “Elite” bir antrenman ortamı yaratarak kalitemizi gösterdik. Fitness’tan vücut geliştirmeye, Yoga’dan Pilates’e, dövüş sanatlarından CrossFit’e, herkes kendi seçmek istediği alanda antrenman yapma ve alanında uzman profesyonel ekibimizle kendini en iyi şekilde geliştirme imkanına sahip.
Bütün tesislerimizde aşşağdaki taahhütlerimizden emin olabilirsiniz:

    Temizlik - Ekipman, soyunma odaları, fitness alanları, tüm gün boyunca temizlenir.
    Dürüstlük – Üyelerimize ticari gözle değil sporcu gözüyle bakıyoruz. Eğitimenlerimizin arkasındayız ve sizlere dünya standartlarında eğitim garantisi veriyoruz.
    Kalite - Saygın markaların profesyonel ekipmanlarını kullanıyoruz. Uzun vadeli sağlıklı ve kişiselleştirilmiş bilimsel bir yaklaşım sunuyoruz. Tüm eğitmenler uzmanlık alanlarının yanı sıra sürekli eğitim görmektedirler.

Başarılı olmamız için yapmamız gerekenleri biliyoruz. Kulübümüz üyelerimizin severek gelmek isteyeceği bir yer olarak tasarlanmıştır. Bugün gelin ve farkı farkedin.


Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.