Uğurlu Kız Öğrenci Yurdu

Uğurlu Kız Öğrenci Yurdu

Arapsuyu Mahallesi 642 Sokak No:28 No : 28, Antalya

0242 228 53 00
0532 667 33 97
0242 229 63 00
ugurlukizyurdu@gmail.com
Kategori:
Arapsuyu
Kategoriler:
Anahtar Kelimeler:
Genel bilgiler

Öncelikle dünyanın gözbebeği olan Antalyamızı tercih ettiğiniz için sizleri kutluyorum. Ailelerinizden ayrılıp başka bir şehre gelmek elbette kolay değil. Tam bu noktada bizler, sizlere aile ortamını aratmayacak bir hizmet anlayışıyla karşınıza çıkmaktayız. Dilerim ki burada bulunacağınız süre zarfında topluma faydalı birer birey olmanıza bizlerin de az da olsa katkısı olur. Daha mutlu yarınlara daha bilinçli ve eğitimli kadınlarla ulaşabiliriz. Atatürk ; ' Bizim toplumumuz için ilim ve fen lazım ise, bunları aynı derecede hem erkek hem de kadınlarımızın iktisap etmesi lazımdır.' sözüyle kadın bireylerin de erkek bireyler gibi eğitimli olması gerektiğini vurgular

      Yurdumuz 1999-2009 yılları arasında ANTALYA/KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI yapan ADNAN UĞURLU tarafından 2011 yılında hizmete açılmıştır. Antalya’ nın en nezih muhitlerinden olan Konyaaltı bölgesinde yer alan yurdumuz Konyaaltı Sahiline, Akvaryuma, Mini City ve Migros Avm ye yürüme mesafesinde olup Kampüse 1600 metredir. Uluslararası Antalya Üniversitesi’ ne tek vasıta ile ulaşım imkanı vardır.

      Antalya’nın en büyük özel yurdu olma özelliğine sahip olan yurdumuzda sizler için her zaman daha iyi hizmet vermek ve güler yüzlülüğümüzü kaybetmemek temel prensibimizdir.

YURDUMUZ HİÇBİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR DİNİ YA DA SİYASİ OLUŞUM MENSUBU OLMAYIP MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI ÖZEL BİR KURUMDUR.

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.