Wec Emlak

Wec Emlak
Wec Emlak 3 5 0

1 kişi oy kullandı

Sizin Değerlendirmeniz

İletişim

Kategori: Altınkum
  • İş Ayrıntıları
  • HaritaWec Internatıonal, dünya genelinde yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarına güvenilir bir ortam içinde zengin portföy seçenekleri sunarak,emlak taleplerini karşılayan yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir.

Wec Internatıonal Antalya olarak,siz değerli müşterilerimizin; günümüz rekabet ortamının ve iş dünyasının gerektirdiği verimi yakalamanız,sürekli değişen ve belirsizleşen koşullar altında emlak piyasası içinde yatırımlarınıza yön verebilmeniz için,müşteri odaklı  kaliteli bir hizmet anlayışını ilke edinerek,karşılıklı güvene dayalı dürüst ve profesyonel bir bakış açısı ile beklentilerinizi karşılamaktayız.

Wec Internatıonal Antalya olarak,gayrimenkul yatırımcılarına ve ihtiyaç sahiplerine alım-satım,kiralama,projelendirme,değerleme,expertiz ve danışmanlık gibi profesyonel hizmetler sunarak,yatırımlarını en karlı şekilde yapabilmelerine olanak sağlıyoruz.

Wec Internatıonal Antalya olarak, kısaca ; taşınmazların piyasa beklentileri doğrultusunda analiz edilerek makul değerleri üzerinden en uygun zamanda,en uygun yerde ve en uygun şekilde yerli ve yabancı müşterilere alım-satım ve kiralama hizmetlerini profesyonel bir bakış açısı ile karşılamaktayız.

Antalya ili Konyaaltı İlçesinde Altınkum, Gürsu, Toros, Uluç, Uncalı, Uncalı-Siteler, Pınarbaşı, Arapsuyu, Kuşkavağı, Mollayusuf, Öğretmenevleri, Liman, Hurma, Sarısu semtleri  satılık arsa, kat karşılığı arsa, satılık konut, kiralık konut, satılık işyeri, kiralık işyeri,satılık ve kiralık  otel,motel,pansiyon,butik otel,turistik tesis,satılık bina,kiralık bina,satılık depo,kiralık depo,kiralık villa,satılık villa gibi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Genel olarak Konyaaltı ilçesi olmakla beraber Antalya ilinin tümünde hizmet verebilmekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerde gayrimenkullerinizin kiralamasını ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri, konumuyla ile ilgili araştırma yapabilir ,proje  sunabilir ve size danışmanlık hizmeti verebiliriz.Gayrimenkul danışmanlığının farkını hissetmeniz için aramanızı ve ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.

Saygılarımızla

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.