Yemen Kahvesi Akdeniz Üniversitesi

Pınarbaşı mah.Dumlu pınar blv.Akdeniz Üniversitesi Yakut Yaşam Alanı No : 12, Antalya

İş Ayrıntıları

Küçük bir Kahve çekirdeğinde gizlenmiş mutluluklar ve o mutlulukları keşfetme sanatı bizim işimiz.
Her mevsim yemyeşil olan Kahve ağacı gibi yeni ve bir o kadar kökleri yere sımsıkı bağlı, kararlı.
Sizlerle her an yeniden filizlenen dallar misali bu mutluluğu, daha çok yere ulaştırmanın sevinci ve heyecanı içindeyiz…


Kahvecilik 1980’li yıllarda başlayıp dede’den oğul’a süregelen yine 1990 yıllarında farklı yerlerde kahvehane kültürü ile devam eden birikimlerimizi 2011 yılında Yemen Kahvesi markası ile bütünleştirerek Türkiye’nin farklı il ve ilçelerinde şubeler ve franchise’ler vermeye başlamıştır.
1903 – 1981 yılları arası yaşamış aslen Manavgat Ballıbucak köyünde doğan Hasan Tanker, İlk olarak kahve sektörüne 1930 lu yıllarda Antalya Zerdalilik Mahallesinde Zerdalilik Kahvesinde başlamış ve çeşitli yerlerde hizmetler vermiştir. Yıllar sonra da bizler torunları olarak sürekli geliştirerek devam etmekteyiz.
Yemen kahvesi projelendirmeden uygulamaya aksesuar’dan menülerinde yer alan ürünlerimizin %80’e kadar kendi bünyemizde yer alan tecrübeli ekiplerimiz ve donanımlı fabrikamızda üretilmektedir.


Yemen kahvelerinde Yemen’in dışında farklı ülkelerin çekirdekleri ile harmanlanan türk kahveleri, çeşitli lezzetlerdeki dünya kahvelerinin yanısıra birçok soğuk ve sıcak içeceklede zengin menümüzde yer almaktadır.
Kahvemiz kızıldeniz sınırında yemen bölgesinin dağlarında arap yarım adasının güneybatı tepesinde yetişen tek orjinli ve ekilen dünya’nın en eski kahveleridir.

Harita Konum

İş talebi değil
Pınarbaşı mah.Dumlu pınar blv.Akdeniz Üniversitesi Yakut Yaşam Alanı No : 12, Antalya

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.