Yusat Derdeva Bitkisel Ürünler

Uluç Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 1142 Sokak No : 1, Antalya

İş Ayrıntıları

Derdeva Aromatik Bitkisel Yağlar bir ÖZ URFA BAHARAT Markasıdır. Öz Urfa Baharat 1993'de Antalya İlinde Salih SATIŞ tarafından kurulmuş olup baharat, bitkisel drop, aktariye ürünlerinin Türkiye çapında Toptan ve Parekende satışını gerçekleştirmektedir. 2005 Yılından Günümüze kadar da Aromatik Bitkisel Yağ üretimi yapmaktadır. 2009 yılına kadar dökme yağ üretimi yapan firmamız 2010 Yılında 20 cc,50 cc ve 100 cc ebatlarda ambalajlama yaparak 86 çeşit yağı Türkiye piyasasına sunmaktadır. Derdeva markası yanı sıra Yusat markası da firmamıza aittir. 

Derdeva markamızın 86 çeşit Sabit ve Uçucu bitkisel yağı yanı sıra Selülit Yağı , Saç Bakım Yağı, Cilt Bakım Yağı, Bronzlaşma Yağı ve Masaj Yağı gibi Kozmetik ürünlerimizde mevbuttur. Hiç bir ürünümüzde kimyasal madde , inceltici madde kullanılmayıp Tüm yağlarımız katkısız ve doğaldır. Saf bitkisel yağlarımızın 79 çeşiti Tarım ve köy İşleri Bakanlığından izinli olarak satışa sunulurken, bakım yağlarımızda İlaç ve Ecza Genel Müdürlüğü / Kozmetik Yönetmeliğine ve Yönetmeliğin 10. Maddesine uygun olarak ambalajlanarak satışı yapılmaktadır

Harita Konum

İş talebi değil
Uluç Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı 1142 Sokak No : 1, Antalya
iletisim@derdeva.com.tr
0242 228 6353
0532 448 1425

Konyaaltı.info

Sitemizde yer almak için kayıt yaptırmanız ve firmanıza ait bilgileri girmeniz yeterlidir. Standart kayıtlardan hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Dilediğiniz zaman üst paketlerden birini satın alarak ekstra kayıt hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lütfen site kullanım koşullarımızı okuyunuz.